Představ si něco.... co neexistuje;)

Po trávě se nechodí, po trávě se SMĚJĚ

Vánoce O7

Hon

To bych to nebyla já, abych o vánocích neudělala nějakou pěknou kravinu... :)))) A tak jsem se jednoho večera, kdy rodiče zmizeli za známými o patro níž (na horách máme dům, kus ho pronajímáme) vydala po bytě na hon.

Aneb co udělá D.d., když se nechá chvilku o samotě....:)

Byt vyklizen, D.d. si může v rámci mezí dělat, co chce. Už předtím jsem měla vizi, naprosto nesplnitelnou. Ožrat se. Bohužel, v přítomnosti rodičů je to jaksi velmi těžké. Grhágrůůůůááááá!!! Na mé "nenápadné" dotazy o tom, jestli bych "nemohla vypít to víno za tátu, když se tak dlouho sprchuje" apod. se nedostalo jiné odpovědi než smíchu. Na horách nikoho neznám, odtud by chlast taky téct nemohl.

Vraťme se ale k tomu krásnému večeru. Ten večer začal můj hon na naprosto neprozřetelně rodiči načtuté víno. Potíž byla v tom, že se ten chlast jaksi vypařil z povrchu zemského. Za ledničkou, v ledničce, za oknem, v krabici, ve skříni, na chodbě.... A flaška NIKDE! :))))

Ano, byla to pro mě opravdu těžká rána. Chuť jsem ukojila zbytkem (fakt maličkým, ani sklenička!) nějakého sektu, nebo čeho. Chutná, ale málo. Daredevilry je to STÁLE málo.:) A tak jsem, naprosto nenápadně, nezištně a hlavně BEZ záměru uloupit víno (ironie!!!!) :) vklouzla do sousedních nevytápěných místností našeho bytu. Nenápadné proto, že se ihned u známých, u kterých jsem odložila rodiče, pozná, když je v těch pokojích rozsvíceno. Ano. Pokoje vysílají své proklaté světlo rovnou jim do ksichtu.

Nicméně víno nikde. :( Rozloučila jsem se s nadějí. Búúúúúúúúúúú!!!:(

Náhle se stal zázrak. Čert prostě nikdy nespí:)!!!! :) Našla jsem to víno!!! Důmyslně a sprostě schované v krabici u dveří! Mám vás! Muhahahahaha!!!! Opět jsem zabodovala!:)

A tak jsem naprosto nenápadně vypila asi půl flašky. Neopila jsem se. A taky jsem, ano je to hnus, já vím, míchala víno s džusem. Mňáááááááám! :) Vinaři by mě zahrabali půl metru pod zem za hřích, ale chutnalo to až podezřele dobře. Stejně se mi ale vysněného podnaplého stavu docílit nepodařilo. Nikdo nic nepoznal, prostě nuda. Měla jsem tu flašku vypít celou, ale v tu chvíli mě to nenapadlo a asi jsem se i bála prozrazení. Ale alespoň by byla sranda. Bohužel nic. A tak nemám o čem vyprávět. Jenom o pitomém honu za flaškou při kterém jsem se ani neožrala!!! :) Grhrááááááuuudrááágrafráááááááááááááááá!!!!

Co vy?????

Poslední komentáře
16.01.2008 15:43:20: :)... Určitě... To si už nenechám ujít:)
15.01.2008 22:01:02: hehe xD ae tak hlavně, že si tu flašku našla:D třeba se opiješ příště xD
 
Nechtěj být podobný špatným proto, že jich je mnoho, ani nebuď nepřítelem mnohých proto, že se ti nepodobají.